Zebra Etikett 76 x 51mm, TT, 2000T
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Termotransfer
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 16440 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 7,62 cm, Etiketthöjd: 5,1 cm, Storlek (imperial): 7,62 cm (3″). Etiketter per förpackning: 16 440 st, Etiketter per rulle: 1 370 st
Z-Select 2000T
1370 per rulle, 12 per låda, per förpackning.
Mediastorlek
– 3″ x 2″
– 76,2 mm x 50,8 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
A300, DA402, Ht-146, T402, TLP 2844, TLP 2844-Z, TLP 3742, TLP 3842, TLP 3844-Z
Utskrift
| Utskriftstyp | Termotransfer |
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 16440 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 1370 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 7.62 cm |
| Etikettens höjd | 5.1 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Storlek (imperial) | 7.62 cm (3") |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.