Zebra TC22, 2D, SE5500, Projected Capacitive, 2-Pin, USB-C, BT, Wi-Fi, NFC, Android, GMS, ext. bat., svart
HÖJDPUNKTER
- 15,2 cm (6") 1080 x 2160 pixlar Touchscreen
- 6 GB
- Kompatibla minneskort: MicroSD (TransFlash)
- Qualcomm 2,1 GHz
- Android
- Bluetooth Near Field Communication (NFC) Wi-Fi
- Inbyggd kamera 16 MP
- 5200 mAh
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra TC22. Display diagonal: 15.2 cm (6″), Display resolution: 1080 x 2160 pixels. Internal memory: 6 GB, Flash memory: 64 GB, Compatible memory cards: MicroSD (TransFlash). Processor frequency: 2.1 GHz, Processor manufacturer: Qualcomm, Processor family: Qualcomm. Operating system installed: Android. Wi-Fi-standarder: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Scan & Kamera
| Inbyggd kamera | Ja |
| Bakre kameraupplösning (numerisk) | 16 MP |
| Skannertyp | 2D |
| Främre kamera | Yes |
| Frontkameraupplösning (numerisk) | 5 MP |
Skärm
| Skärmdiagonal | 15.2 cm (6″) |
| Displayupplösning | 1080 x 2160 pixels |
Anslutning & Portar
| Datanätverk | Not supported |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C-portars antal | 1 |
| Google Mobile Services (GMS) supported | Yes |
Trådlöst & Nätverk
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Near field communication (NFC) | Yes |
| GPS (satellit) | Nej |
Processor & Minne
| Internminne | 6 GB |
| Flash-minne | 64 GB |
| Kompatibla minneskort | MicroSD (TransFlash) |
| Processorhastighet | 2.1 GHz |
| Processorfamilj | Qualcomm |
| Processortillverkare | Qualcomm |
| Inbyggd processor | Yes |
Programvara & OS
| Installerat operativsystem | Android |
Batteri & Ström
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
Driftsförhållanden
| International Protection (IP)-kod | IP65, IP68 |
Övriga specifikationer
| Pekskärm | Yes |
| Antal kärnor | 6 |
| LED-indikatorer | Yes |
| Skärmljusstyrka | 450 cd/m² |
| Garantiperiod | 2 year(s) |
Relaterade populära produkter
Handterminaler med tangentbord, Handterminaler och tillbehör, Zebra Handdatorer
Zebra MC2700 Handterminal, 2D, 4G, Android 10
7.979,00 kr Ekskl. moms.