- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra PWR-WUA5V12W0US. Syfte: Telefon, Strömförsörjningstyp: Inomhus, Inspänning: 100 – 240 V. Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 1 st
Strömförsörjning för laddning. Använder kontakt för USA.
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Strömtyp | AC-to-DC |
| Utgångsspänning | 5 V |
| Utgångsström | 2.5 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Certifieringar
| Syfte | Telefon |
| Kompatibilitet | TC20, TC25 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 85044095 |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Kablar för handterminal, POS-kablar, Tillbehör för handdatorer
Kabel för sammankoppling av Zebra PSS Cradle
259,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic Magellan 1500i Kabel, USB, typ A, strömavstängningsterminal, 2 m
189,00 kr Ekskl. moms.