Zebra Z-Perform 1000D Obestruken DT, 51 x 25mm Etiketter, Permanent, 19mm Kärna, Rullar/Låda: 16
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim typ: Permanent
- Nötningsbeständig
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 5,1 cm, Etiketthöjd: 2,5 cm, Maximal rulldiameter: 5,1 cm
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Rullar per förpackning | 16 |
| Kärndiameter | 1.9 cm |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 5.1 cm |
| Etikettbredd | 5.1 cm |
| Etikettens höjd | 2.5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Driftsförhållanden
| Nötningsbeständig | Yes |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.