Zebra Z-Perform 1000T, 101,60 mm x 101,60 mm,
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Fyrkantig vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Termotransfer
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 5728 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 10,2 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per förpackning: 5 728 st, Etiketter per rulle: 1 432 st
Obestruken termotransferpapperetikett med permanent lim
Funktioner:
– Alla etiketter levereras på 76 mm (3″) kärnor.
– Rekommenderat band: 2300 wax.
– Rullar säljs endast i lådkvantiteter (4 rullar per låda).
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 5728 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 1432 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 10.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Square |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.