Zebra Z-Ultimate 3000T, etikettrull, syntetisk, 38x13mm, Rullar/Förpackning: 12
HÖJDPUNKTER
- Z-Ultimate 3000T
- Förstansad etikett
- Rull
- Rektangel Vit
- Material: Polyester
- Utskriftsteknologi: Termotransfer
- Vidhäftningstyp: Permanent
- Etiketter per förpackning: 54 720 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Ultimate 3000T. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Z-Ultimate 3000T, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 3,8 cm, Etiketthöjd: 1,3 cm, Storlek (imperial): 3,81 cm (1,5″). Etiketter per förpackning: 54 720 st, Etiketter per rulle: 4 650 st
Z-Ultimate 3000T Vit
4 650 per rull, 12 per låda, per förpackning.
Mediestorlek
– 1,5″ x 0,5″
– 38,1 mm x 12,7 mm
Medieformat
– Rull
Kompatibla skrivare
A100, A300, DA402, Ht-146, T402, TLP 2722, TLP 2824, TLP 2844, TLP 2844-Z, TLP 3742, TLP 3842, TLP 3844-Z
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 54720 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 4650 pc(s) |
| Typ av etikett | Z-Ultimate 3000T |
| Etikettbredd | 3.8 cm |
| Etikettens höjd | 1.3 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Polyester |
| Typ av ytbehandling | Gloss |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Storlek (imperial) | 3.81 cm (1.5") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.