Zebra LI3678-SR, BT, 1D, SR, multi-IF, FIPS, sort
HØJDEPUNKTER
- Håndholdt stregkodelæser Sort, grøn
- Scanningstype: 1D
- Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), MSI, Plessey, U.P.C.
- Tilt-læsevinkel: -65 - 65°
- Wired & Wireless Standard interfaces: RS-232, USB, tastaturkile
- Bluetooth Low Energy (BLE)
- Strømkildetype: Batteri Lithium-Ion (Li-Ion) 3100 mAh
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Zebra LI3678-SR. Type: Håndholdt stregkodelæser, scannertype: 1D, understøttede lineære (1D) stregkoder: Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), MSI, Plessey, U.P.C.. Forbindelsesteknologi: Kablet & Trådløs, Standardgrænseflader: RS-232, USB, Keyboard wedge, Trådløs rækkevidde: 100 m. Produktfarve: Sort, Grøn, International Protection (IP)-kode: IP67, Beskyttelsesfunktioner: Støvafvisende, Stødsikker, Vandafvisende. Strømkildetype: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 3100 mAh. Vægt: 385 g, bredde: 142 mm, dybde: 76 mm
LI3678 ROBUST LIN IMAG STD RÆKKEVIDDE TRÅDLØS IND GRØN VIB MOTOR
3 år
Scan & Kamera
| Scanengine | 1D |
| Scannertype | 1D |
| Tilt læsevinkel | -65 - 65° |
| Pitch-aflæsningsvinkel | -65 - 65° |
| Yaw-aflæsningsvinkel | -45 - 45° |
| 2D-stregkoder (matrix og stablede) understøttes | Not supported |
| Lineære (1D) stregkoder understøttes | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), MSI, Plessey, U.P.C. |
| Optisk sensoropløsning | 1500 pixels |
Tilslutning & Porte
| Forbindelse | Trådløs |
| Forbindelsesteknologi | Wired & Wireless |
| Standard interfaces | RS-232, USB, Keyboard wedge |
Trådløs & Netværk
| Trådløs rækkevidde | 100 m |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
Processor & Hukommelse
| Programmeringsfunktion | Yes |
Batteri & Strøm
| Type strømkilde | Battery |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3100 mAh |
| Antal læsninger pr. opladning | 70000 |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort, Grøn |
| Vægt | 385 g |
| Bredde | 142 mm |
| Dybde | 76 mm |
| Højde | 185 mm |
| Bølgelængde | 617 nm |
Driftsforhold
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed i drift (H-H) | 5 - 95% |
| International Protection (IP) kode | IP67 |
Certificeringer
| Overensstemmelsescertifikater | RoHS |
Øvrige specifikationer
| Type | Handheld bar code reader |
| LED-indikatorer | Yes |
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84716070 |
| Beskyttelsesfunktioner | Dust resistant, Shock resistant, Water resistant |