Epson PP Matte Label Premium, stansad rulle, 102 mm x 51 mm, 2310 etiketter
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Rull Syfte: Universal
- Rektangel Vit
- Utskriftsteknik: Bläckstråle
- Typ av självhäftande: Permanent
- Värmebeständig
- Etiketter per förpackning: 9240 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7113417. Produktfärg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande etikett för skrivare, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 5,1 cm, Maximal rulldiameter: 20,3 cm. Etiketter per förpackning: 9240 st, Etiketter per rulle: 2310 st. Land av ursprung: Polen
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 9240 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 2310 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 20.3 cm |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 5.1 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Kompatibla produkter | ColorWorks C6000AE 4*ColorWorks C6000PE 4*ColorWorks C7500 |
| Syfte | Universal |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Ursprungsland | Poland |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Värmetålig | Yes |
Relaterade populära produkter
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.