Etiketter, Epson, Syntetiska, PP Matt Etikett Premium, B: 105 mm, H: 55000 mm, D: 130 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Kontinuerlig etikett
- Rullsyfte: Universell
- Vit
- Utskriftsteknologi: Bläckstråle
- Lim typ: Permanent
- Värmetålig
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7113703. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Självhäftande skrivaretikett, Typ: Kontinuerlig etikett. Etikettbredd: 10,5 cm, Etiketthöjd: 55 m, Maximal rulldiameter: 13 cm
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 13 cm |
| Etikettbredd | 10.5 cm |
| Etikettens höjd | 55 m |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Kompatibla produkter | ColorWorks C7500 SeriesColorWorks C8000 SeriesColorWorks C6000AE SeriesColorWorks C6500AE Series |
| Syfte | Universal |
| Kompatibilitet med varumärke | Epson |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Continuous label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Värmetålig | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.