Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Select 2000T, B: 38,1 mm, H: 19,05 mm, D: 200 mm, K: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Permanent lim
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Limtyp: Permanent
- Etiketter per förpackning: 67420 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Produktfärg: Vit, Etiketttyp: Permanent vidhäftning, Typ: Stansat etikett. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 3,8 cm, Etiketthöjd: 1,9 cm, Maximal rulldiameter: 20 cm. Etiketter per förpackning: 67420 st, Etiketter per rulle: 6742 st
En mattbestruken termotransfer-premiumpappersetikett med permanent akryllim. Z-Select 2000T Zebra-etiketter är utformade för att ge optimal bildkvalitet och är perfekt lämpade för höghastighetsutskrifter såsom dokumentspårning, sjukvård och fraktapplikationer. För medel- till högklassiga skrivare levereras Z-Select 2000T-etiketter på 76 mm hylsor med en maximal ytterdiameter på 200 mm.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 67420 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 10 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 6742 pc(s) |
| Typ av etikett | Permanent Adhesive |
| Maximal rulldiameter | 20 cm |
| Etikettbredd | 3.8 cm |
| Etikettens höjd | 1.9 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
10006995K
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.159,00 kr Ekskl. moms.
3003355
Zebra PolyPro 4000D 76,2 x 25,4 mm polypropylen mobila skrivaretiketter, permanent självhäftande, 19 mm kärna
2.409,00 kr Ekskl. moms.
3007205-T
Zebra Z-Select 2000T 70 x 32 mm pappersetikett för termisk överföring, belagd, permanent självhäftande, 25 mm kärna,
509,00 kr Ekskl. moms.
C33S045534
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.