Etiketter, Zebra, Syntetisk, PolyPro 3000T Gloss, B: 101,6 mm, H: 152,4 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Polypropen (PP)
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Adhesive type: Permanent
- Etiketter per förpackning: 1900 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra PolyPro 3000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 15,2 cm, Maximal rulldiameter: 20 cm. Etiketter per förpackning: 1900 st, Etiketter per rulle: 950 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Termisk överföring |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 1900 st |
| Rullar per förpackning | 2 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 950 st(er) |
| Typ av etikett | Självhäftande etikett för skrivare |
| Maximal rulldiameter | 20 cm |
| Etikettbredd | 10,2 cm |
| Etikettens höjd | 15,2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Vit |
| Format | Rulle |
| Form | Rektangel |
Driftsförhållanden
| Ultraviolett (UV) beständig | Ja |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Polypropylen (PP) |
| Typ av ytbehandling | Glansig |
| Typ | Utstansad etikett |
| Självhäftande material | Akryl |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.