Zebra Z-Select 2000D 60 x 50mm direkt termiska pappersetiketter, bestrukna, permanent självhäftande, 19mm kärna, B
HÖJDPUNKTER
- Rulle
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Svart, vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Direkt termisk
- Etiketter per förpackning: 4800 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000D. Produktfärg: Svart, Vit, Etikettyp: Rulle, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 6 cm, Etiketthöjd: 5 cm, Kärndiameter: 1,9 cm. Etiketter per förpackning: 4800 st, Etiketter per rulle: 300 st. Antal per kartong: 16 st
Kompatibla skrivare
– Encore 3;
– QL 320;
– QL 420,
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 4800 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 16 |
| Kärndiameter | 1.9 cm |
| Etiketter per rulle | 300 pc(s) |
| Typ av etikett | Roll |
| Etikettbredd | 6 cm |
| Etikettens höjd | 5 cm |
Ljud
| Låda eller huvudkartong kvantitet | 16 pc(s) |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black, White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.