Elo I-Series 3.0, 39,6 cm (15,6”), projiceret kapacitiv, Full HD, USB, USB-C, BT, Ethernet, Wi-Fi (Wi-Fi), Intel Celeron, SSD, 10 IoT Enterprise, 11 IoT Enterprise, grå
HØJDEPUNKTER
- 10-punkts PCAP-skærm
- 14,8 mm tynd
- Blæserløs og uden ventilationsåbninger
- 8 MP webcam
Elo I-Series 3.0, 39,6 cm (15,6”), projiceret kapacitiv, Full HD, USB, USB-C, BT, Ethernet, Wi-Fi (Wi-Fi), Intel Celeron, SSD, 10 IoT Enterprise, 11 IoT Enterprise, grå
15,6″, HD 1920 x 1080, Win 10, 8 GB RAM, 128 GB SSD, Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth
10.870,00kr. Ekskl. moms
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Elo Touch Solutions E983895. Skærmdiagonal: 39,6 cm (15,6″), Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixels, Skærmtype: TFT. Processorproducent: Intel. Intern hukommelse: 8 GB, Intern hukommelsestype: DDR4-SDRAM, Maksimal intern hukommelse: 32 GB. Samlet lagerkapacitet: 128 GB, Lagermedie: SSD. Grafikkortproducent: Intel, Grafikkort: UHD Graphics
I-Series 3 Slate med Intel®
Strålende, smuk og ultratynd.
Interaktiv skiltning har aldrig set så godt ud.
Skab dit POS-system.
Transformer I-Series 3 Slate til et kraftfuldt POS-system med industrielt design, der skalerer med din virksomhed.
Pålidelighed, sikkerhed og ydeevne.
Bygget med den pålidelighedstestede ydeevne og sikkerhed fra Intel 11. generations processorer, integrerede Trusted Platform Modules og Windows 10-operativsystemet leverer I-Series 3 Slate den pålidelighed, virksomheder har brug for.
Support til Linux.
For øget fleksibilitet tilbyder I-Series 3 Slate modeller uden OS, alle fortestet med Linux SuSE, Ubuntu og Red Hat-operativsystemer.
Byg bro mellem Windows og Android.
Overvejer du at skifte til Android i fremtiden? Elo Bridge er den perfekte løsning. Vælg blot den Elo Windows-enhed, der passer til dine behov i dag, og når du er klar til at skifte til Android, kan du bruge Elo Bridge til at migrere din flåde af enheder.
Få ro i sindet med EloCare.
– Avanceret enhedsudskiftning
– Udvidet garanti
– Professionelle tjenester
3 år
| Betragtningsvinkel, vandret | 170° |
| Betragtningsvinkel, lodret | 170° |
Medie & Labels
| Lagringsmedier | SSD |
Skærm
| Skærmdiagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixels |
| Berøringsskærm | Ja |
| Skærmtype | TFT |
| Skærmlysstyrke | 255 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Billedformat | 16:9 |
| Vis antal farver | 16.2 million colours |
| VESA-montering | Yes |
| Interface til panelmontering | 75 x 75 mm |
| Touchscreen teknologi | Projected capacitive system |
Tilslutning & Porte
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A-porte antal | 4 |
| DC-indgangsstik | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C-porte antal | 1 |
Trådløs & Netværk
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kabler medfølger | Power |
Lyd
| Antal højtalere | 2 |
Processor & Hukommelse
| Intern hukommelse | 8 GB |
| Type intern hukommelse | DDR4-SDRAM |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Antal hukommelsespladser | 1 |
| Type hukommelsesslot | SO-DIMM |
| Hukommelsens clockhastighed | 3200 MHz |
| Samlet lagerkapacitet | 128 GB |
| Producent af grafikkort | Intel |
| Grafikkort | UHD Graphics |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Version af Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Producent af processor | Intel |
| NVMe | Yes |
Software & Styresystem
| Operativsystem installeret | Windows 10 |
Batteri & Strøm
| AC-indgangsspænding | 100-240 V |
| AC-indgangsfrekvens | 50-60 Hz |
| Strømforsyning | 65 W |
| Strømforbrug (typisk) | 30 W |
| Strømadapter medfølger | Yes |
Mål, Vægt & Design
| Chassis-type | Tablet |
| Produktfarve | Grey |
| Bredde | 362.8 mm |
| Dybde | 20.2 mm |
| Pakkebredde | 460 mm |
| Pakkens dybde | 178 mm |
| Pakkehøjde | 321 mm |
| Pakkevægt | 4 kg |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
Driftsforhold
| Relativ luftfugtighed i drift (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
I æsken
| Hurtigstartguide | Yes |
Øvrige specifikationer
| Svartid | 25 ms |
| Effektivt synsfelt | 344.2 x 193.5 mm |
| Certificering | UL/cUL, FCC, CE, CB, NOM, RCM, VCCI, Argentina S-Mark, CCC, SRRC, ANATEL, UKCA |
| Indbyggede højttalere | Yes |
| Højde | 223.4 mm |
| Vægt | 1.6 kg |