- Description
- Additional information
- Documents
Description
Brodit 216409. Product type: Base plate, Suitable for: Holder, Product colour: Black. Width: 160 mm, Depth: 7 mm, Height: 80 mm
Mounting plate for For Zebra original Power Supply (P1050667-140). This mounting plate is used together with Brodit printer mount 216405.
Wireless & Network
| Suitable for | Holder |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Height | 80 mm |
| Weight | 74 g |
| Width | 160 mm |
| Depth | 7 mm |
Certifications
| Compatibility | ZQ630 |
| Product type | Base plate |
| Brand compatibility | Zebra |
Related popular products
P1112640-054
Zebra Kit, Media Core Adaptors for 1.5inch, 2 & 3inch Diameter Media Cores, (set of 2 each)
265,00kr. Excl. VAT
VM3052CABLE
Honeywell VM3 USB Y CABLE - D15 MALE TO TWO USB TYPE A PLUG (HOST), 10 INCH
550,00kr. Excl. VAT
