Etiketter, Epson, Syntetiska, PP Matt Etikett Premium, B: 105 mm, H: 29000 mm, D: 95 mm, K: 40 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Kontinuerlig etikett
- Rullsyfte: Universell
- Vit
- Utskriftsteknologi: Bläckstråle
- Lim typ: Permanent
- Värmetålig
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson 7113704. Produktfärg: Vit, Etikettyp: Självhäftande skrivaretikett, Typ: Kontinuerlig etikett. Etikettbredd: 10,5 cm, Etiketthöjd: 29 m, Maximal rulldiameter: 9,5 cm
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Kärndiameter | 4 cm |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 9.5 cm |
| Etikettbredd | 10.5 cm |
| Etikettens höjd | 29 m |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
Certifieringar
| Kompatibla produkter | ColorWorks C3500 SeriesColorWorks C4000 Series |
| Syfte | Universal |
| Kompatibilitet med varumärke | Epson |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Continuous label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
| Värmetålig | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.