Etiketter, Zebra, Normalt papper, Z-Select 2000T, B: 57,15 mm, H: 101,6 mm, D: 127 mm, C: 25,4 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Självhäftande typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 8400 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 5,7 cm, Etiketthöjd: 10,2 cm, Kärndiameter: 2,54 cm. Labels per pack: 8400 pc(s), Labels per roll: 700 pc(s)
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 8400 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 700 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 5.7 cm |
| Etikettens höjd | 10.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
Relaterade populära produkter
880191-076D
Zebra Z-Perform 1000D 101,6 x 76,2 mm direkt termisk pappersetiketter, obestruket, permanent självhäftande, 25 mm
2.119,00 kr Ekskl. moms.
10006995K
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.159,00 kr Ekskl. moms.
800999-009
Zebra Z-Select 2000D 190 Etikett 57 x 35 mm Direkttermoetikett, bestruken, 25 mm kärna
1.459,00 kr Ekskl. moms.
C33S045534
Epson Premium matt etikett - stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
79,00 kr Ekskl. moms.