Etiketter, Zebra, Termopapper, Z-Perform 1000D, B: 101,6 mm, H: 101,6 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Z-Perform 1000D
- Stansad etikett
- Rulle
- Fyrkantig Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Direkttermo
- Etiketter per förpackning: 5728 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000D. Produktfärg: Vit, Etikett typ: Z-Perform 1000D, Typ: Stansad etikett. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 10,2 cm, Vikt: 2,36 kg. Etiketter per förpackning: 5 728 st, Etiketter per rulle: 1 432 st
Z-Perform 1000D
1432 per rulle, 4 per låda, per förpackning.
Mediastorlek
– 4″ x 4″
– 101,6 mm x 101,6 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
Utskrift
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 5728 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 1432 pc(s) |
| Typ av etikett | Z-Perform 1000D |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 10.2 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Vikt | 2.36 kg |
| Format | Roll |
| Form | Square |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Storlek (imperial) | 10.2 cm (4") |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansetikett – kontinuerlig rulle: 51 mm x 33 m.
189,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.