Zebra Etikett 76 x 25mm, z-perform 1000D
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Direkttermisk
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 31080 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000D. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 7,6 cm, Etiketthöjd: 2,5 cm, Vikt: 1,75 kg. Etiketter per förpackning: 31 080 st, Etiketter per rulle: 5 180 st. Antal per låda: 6 st.
standard, ljusvitt slätt pappersytmaterial speciellt belagt för att ge optimal balans mellan prestanda och pris.
Utskrift
| Utskriftstyp | Direkt termisk |
| Utskriftsteknik | Direct thermal |
Media & Etiketter
| Etikettmaterial | Papper |
| Etiketter per förpackning | 31080 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 6 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 5180 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 2.5 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Antal per låda | 6 pc(s) |
| Vikt | 1.75 kg |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
Relaterade populära produkter
880191-076D
Zebra Z-Perform 1000D 101,6 x 76,2 mm direkt termisk pappersetiketter, obestruket, permanent självhäftande, 25 mm
2.119,00 kr Ekskl. moms.
800999-009
Zebra Z-Select 2000D 190 Etikett 57 x 35 mm Direkttermoetikett, bestruken, 25 mm kärna
1.459,00 kr Ekskl. moms.