Zebra-etiketter 3000T z-ultimate, 51x32mm,
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Polyester
- Utskriftsteknik: Termotransfer
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 8400 st
Zebra-etiketter 3000T z-ultimate, 51x32mm,
Permanent häftämne, 25 mm kärna, 4 rullar per låda.
Zebra Z-Ultimate 3000T, White, Self-adhesive printer label, Die-cut label, Roll, Polyester, Thermal transfer
1.679,00 kr Ekskl. moms.
Artikelnr: 880247-031D
Delfi nr.: 7401121
I lager – 2-5 dagars leverans
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Ultimate 3000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Etikettbredd: 5,1 cm, Etiketthöjd: 3,2 cm, Maximal rulldiameter: 12,7 cm. Etiketter per förpackning: 8 400 st, Etiketter per rulle: 2 100 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etikettmaterial | Polyester |
| Etiketter per förpackning | 8400 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 2.54 cm |
| Etiketter per rulle | 2100 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 12.7 cm |
| Etikettbredd | 5.1 cm |
| Etikettens höjd | 3.2 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Polyester |
| Typ av ytbehandling | Gloss |
| Typ | Die-cut label |
| Självhäftande material | Acrylic |
| Vattenavvisande | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.