- Beskrivning
- Ytterligare information
- Liknande produkter
Beskrivning
Elo Touch Solutions E066148. Produktfärg: Blå, Material i höljet: Aluminium. Bredd: 135 mm, Djup: 9 mm, Höjd: 9 mm. Antal per förpackning: 10 st, Förpackningstyp: Låda
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Blue |
| Antal per förpackning | 10 pc(s) |
| Material för hölje | Aluminium |
| Bredd | 135 mm |
| Djup | 9 mm |
| Förpackningstyp | Box |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733080 |
Övriga specifikationer
| Höjd | 9 mm |
Liknande produkter
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra 12 pinnar 43 tum (1,1 m) STANDARD KABELMONTAGE
909,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra-kit: SE4710-motor, Flex Parallel, Kyocera-kontakt
89,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör
Zebra-avkodare, ikon-kort, parallellt interface, ingen Micro-USB-anslutning
579,00 kr Ekskl. moms.