- Beskrivelse
- Yderligere information
- Lignende produkter
Beskrivelse
Elo Touch Solutions E066148. Farve på produkt: Blå, Materiale på hus: Aluminium. Bredde: 135 mm, Dybde: 9 mm, Højde: 9 mm. Antal pr. pakke: 10 stk, Pakketype: Æske
Medie & Labels
| Materiale til hus | Aluminium |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Blue |
| Antal pr. pakke | 10 pc(s) |
| Bredde | 135 mm |
| Dybde | 9 mm |
| Pakke-type | Box |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84733080 |
Øvrige specifikationer
| Højde | 9 mm |
Lignende produkter
E683457
Elo 1723L 17-tommer LCD (LED-baggrundsbelysning) Desktop, projiceret kapacitet 10-touch
5.999,00kr. Ekskl. moms